Related Posts with Thumbnails

ÖZEL EĞİTİM SEMİNERLERİ

Duyurusunu eklemiş olduğum bu seminerler Aktif Özel Eğitim Derneği tarafından düzenlenmektedir.
BEP ve BÖP Semineri
Aktif Özel Eğitim Derneği tarafından organize edilen Bireyselleştirilmiş Eğitim Planı ile Bireyselleştirilmiş Öğretim Planı semineri 13 Aralık Cumartesi günü saat 14.00 da BURSA yapılacaktır. Seminer süresi ortalama 4 saat olacaktır. Herkes koşulsuz katılabilir. Seminer günü dernek onaylı sertifikalar verilecektir.
Ücret: 20 YTL

Öz Bakım Becerilerinin Öğretimi Semineri
Öz Bakım Becerilerinin Öğretimi semineri 14 Aralık pazar günü saat 10.00 da BURSA’da yapılacaktır. Seminer süresi ortalama 4 saat olacaktır. Herkes koşulsuz katılabilir. Seminer günü dernek onaylı sertifikalar verilecektir. Kontenjan 50 kişiyle sınırlı.
Ücret: 20 YTL

Kayıt için aşağıdaki hesaba seminer ücretini yatırmanız gerekmektedir. Ücreti 06 Aralık cumartesi günü saat 12.00'a kadar yatırabilirsiniz. Bu tarihten sonra kayıtlar sadece telefon veya maille alınacaktır.
Hesap Sahibi: Aktif Özel Eğitim Derneği, PTT Hesap No: 5700551 (EFT yapmak isteyenlere Ziraat Bankası hesap numaramızı verebiliriz) Parayı hesaba yatırdıktan sonra
aktifder@hotmail.com adresine mail göndermeniz veya 0554 420 20 49 nolu tlf'na mesajla bildirmeniz gerekir. (Kaydınızın yapıldığına dair size geri dönülecektir.
ADRES: Ördekli Kültür Merkezi, Haşim İşcan Cad. BURSA (Şehreküstü metro durağının biraz ilerisinde)

ÖZEL EĞİTİMDE DRAMA SEMİNERİ (İSTANBUL)
28 Aralık 2008 pazar günü Taksim Vardar otelinde yapılacaktır. Ücret 70 YTL. Kayıt için
aktifder@hotmail.com adresine mail gönderilmesi gerekir. Seminer sertifikalıdır. Koşulsuz herkes katılabilir. Ücret 70 YTL Fiyata cafe break ikramı dahildir. Ders notları ve drama uygulamalarında kullanılabilecek MP3 (müzik CDsi) verilecektir.
Semimer saatleri: 09.30-17.00 arası VARDAR Oteli Taksim meydana çok yakın, sıraslviler caddesinin girişinde)
Kayıt için Derneğin hesabına 30 YTL yatırlmalı, ger kalan 40 YTL ise seminerde verilecektir. Sertifikalar seminer günü dağıtılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkürler..