Related Posts with Thumbnails

İstanbul Oyuncak Müzesi İDO Sergisi

Mekan: Şirket-i Hayriye Sanat Galerisi

İlçe: Kadıköy
Adres: Yeni Kadıköy İskelesi
Telefon: (216) 359 45 50

Zaman

12–19 Ekim
Saat:9:30–18:00

İstanbul Oyuncak Müzesi İDO Sergisi, vapurdan inen İstanbulluları muhteşem bir sürprizle karşılayacak. İstanbul Oyuncak Müzesi İDO Sergisi, yeni nesil çocuklara denizcilik tarihine ışık tutan renkli bir dünyanın kapılarını aralayacak.

Türkiye’nin ilk ve tek oyuncak müzesi, Faber-Castell’in katkılarıyla İDO Yeni Kadıköy İskelesi’nde çocuklar ve içindeki çocuğu yaşatanlarla buluşuyor.12–19 Ekim tarihleri arasında ziyaret edilebilecek sergi, dünya oyuncak tarihinin seçkin örneklerinin yanı sıra denizcilik temasını içeren ve denizcilik tarihini anlatan oyuncaklara da ev sahipliği yapıyor.

Çocukluğunuzun vazgeçilmez oyuncak dünyasını canlandıracak olan İstanbul Oyuncak Müzesi İDO Sergisi, yeni nesil miniklere deniz ulaşımının gelişimini hayranlık uyandıran oyuncaklarla anlatıyor.

Gerçekleştirdiği projelerle çocukların eğlenerek öğrenmesine yardımcı olan Faber-Castell’in 17 Ekim Cumartesi ve 18 Ekim Pazar günü 14.00–16.00 saatleri arasında çocuklara yönelik yüz boyama aktivitesi düzenleyeceği İstanbul Oyuncak Müzesi İDO Sergisi, deniz ulaşımını kullanan yolculara da keyifli anlar yaşatacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuz için teşekkürler..